Professionaalne jahutusega lett kahe klaasuksega, sügavus 600 mm | Adexa RS21VG
EAN: 5056465026623
Algne hind oli: 1936,01 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (ei sis. KM)
Professionaalne ruumisäästlik 600mm sügavusega suupistelett jahutusega, millel on kaks roostevabast terasest täisukse ja 4 ratast kaasas. Sobib hästi kiiretele kaubanduslikele toitlustusettevõtetele.
- CFC-vaba külmaaine ja vaht
- AISI 304 roostevabast terasest raamkonstruktsioon
- Elektrooniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks kontrolliks ja lihtsaks lugemiseks
- Automaatne sulatamine ja kondensvee automaatne aurustumine
- Magnetiline tihend on tööriistadeta vahetatav
- Alus ümarate servadega lihtsaks puhastamiseks
- Rattad kaasas
- Välismõõdud: 1360 x 600 x 860mm
- Sisemõõdud: 795 x 480 x 560mm
- Mahutavus: 260 liitrit
- Temperatuur: +2°C kuni +8°C
- 1 riiul iga ukse kohta
- Toitepinge: 230V / 1N / 50Hz
- Standardne Ühendkuningriigi pistik paigaldatud
Dokumendid
- Klõpsake siin kasutusjuhendi allalaadimiseks
- Klõpsake siin tehnilise joonise allalaadimiseks
- Klõpsake siin lagundatud vaate allalaadimiseks
- Klõpsake siin varuosade nimekirja allalaadimiseks
- Klõpsake siin CE vastavusdeklaratsiooni allalaadimiseks
- Klõpsake siin energiamärgise allalaadimiseks
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 860 mm |
| Laius | 1360 mm |
| Kaal | 95kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 260 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 2 klaasukse |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 250W |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 2 |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +48°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
