Roostevabast terasest riiulid ruudukujuliste jalgadega, 4 auku sisaldavat riiulit | Adexa QHSSP1505
Algne hind oli: 453,05 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)
See tugeva konstruktsiooniga roostevabast terasest tööstuslik riiulisüsteem sobib ideaalselt ladustamisaladele, restoranide köökidesse või igale tühjale seinapinnale, kus lisaruumi vajatakse. See tööstusklassi riiul on valmistatud vastupidavast roostevabast terasest, tagades maksimaalse vastupidavuse. Olenemata sellest, kas teil on restoran, ladu, haigla või hotell, vastab see riiulikomplekt kindlasti teie vajadustele.
Iga tugevdustega riiul on testitud kuni 200 kg ühtlaselt jaotatud kaalule.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 500 mm |
| Kõrgus | 1550 mm |
| Laius | 1200 mm |
| Kaal | 21 kg |
| Tüüp | Siledad riiulid ventilatsiooniavadega |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Jalad | Reguleeritav |
| Riiulid | 4 (ei ole reguleeritav) |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Maksimaalne koormus | 200 kg/riiul |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bistro söögitool Plastik Must Sees & Väljas | Adexa WW6044B
In stock
Algne hind oli: 112,03 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Eksklusiivne padjapüür valge 100% puuvill 40x60cm 300TC | Siexa PCC4060W
In stock
Algne hind oli: 12,03 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)EPP isoleeritud toidukast / Termokast 32 liitrit, sisaldab 3xGN1/3 konteinerit koos kaane ja käepidemega | Adexa WHEPP313
In stock
Algne hind oli: 214,96 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ruut Lauaplaat Valge 30×30" | Adexa TT3030WHITE
In stock
Algne hind oli: 132,91 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Luksuslik Padjapüür 100% Puuvill 50x60cm 300TC Valge | Siexa PCC5060W
In stock
Algne hind oli: 11,86 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Must Terasest Tool Musta Vinüülpolstri ja Istmega & Musta Vinüülpolstriga Seljatugi | Adexa GS65VBSBB
In stock
Algne hind oli: 188,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Must terasest tool triivpuidust istme ja seljatoega | Adexa GS65VDWSDWB
In stock
Algne hind oli: 210,82 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)nõudepesumasina korvikäru roostevaba teras 9 taset 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Algne hind oli: 406,44 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (ei sis. KM)Põlvepadi Bambus Memoryfoam 25x24cm 250GSM | Siexa KP2524
In stock
Algne hind oli: 23,40 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Söögitool PU nahkistmega Naturaalne | Adexa GSYH003N
In stock
Algne hind oli: 175,05 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Tool PU nahast iste Helehall | Adexa GSYH003LG
In stock
Algne hind oli: 193,53 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)
