Vitriinkülmik kumer 330 liitrit 2 riiulit Kumer klaas Roostevaba teras | Adexa CW350C
6033,23 € Algne hind oli: 6033,23 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (ei sis. KM)
Vitriinkülmik 160 liitrit Avaneb Eest & Tagant 2 riiulit Must | Adexa CW1601
1356,38 € Algne hind oli: 1356,38 €.579,31 €Current price is: 579,31 €. (ei sis. KM)
Roostevabast terasest töölaud, 3 tasapinda, 2200x700x900mm | Adexa DW3T22070
Tootekood:
DW3T22070
EAN: 5056465080403
749,33 € Algne hind oli: 749,33 €.315,55 €Current price is: 315,55 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 2200 mm |
| Kaal | 45kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Kõrgus (pritsmekaitse/serv) | Ei |
| Riiulid | 3. Alumine riiul fikseeritud 150 mm juures. Keskmine riiul reguleeritav. |
| Materjal | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 2 Ust 1500Mm Sügavus 600Mm | Adexa Psd150602D
In stock
Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse Alumine Riiul 1800X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa18070U
In stock
Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Töölaud Roostevabast terasest 3-astmeline nelikantjalad 1400x600x900mm | Adexa DW3T14060
Available on backorder
Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
