Sügavkülmik roostevabast terasest kaanega 488 liitrit | Adexa XF562JA
EAN: 5056465070558
Algne hind oli: 1286,90 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (ei sis. KM)
Rinnakülmik helde sisemahutavusega. Täiuslik külmutatud toidu säilitamiseks restoranides, hotellides, baarides, kohvikutes või muudes toitlustuskohtades ning ka koduseks kasutamiseks. Ja mis kõige parem, praegune soodushind on lihtsalt parim.
- 562 liitrit brutomaht / 505 liitrit netomaht
- Paigaldatud standardne Ühendkuningriigi pistik
- Külmutustemperatuur alla -18℃
- Roostevabast terasest kaas
- Käsitsi juhitav
- Rattad kaasas
- 1 korv kaasas
- 1.221 kW/h
Dokumendid
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 740 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Laius | 1655 mm |
| Kaal | 73kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 488 liitrit (neto) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 275W |
| Rattad | Jah |
| Jahutus | Staatiline |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | -18 °C |
| Kontrollid | Käsitsi |
| Valgustus | LED |
| Lukk | Jah |
| Korvid | 1 |
| Müra tase | 42 dB(A) |
| Kaan | Tõstetav täisroostevaba |
| Võimsuse tarbimine | 1078 kWh/aastas |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT16
In stock
Algne hind oli: 864,74 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Joogikülmik 338 liitrit Valgustatud ülapaneel | Adexa SC380FA
In stock
Algne hind oli: 1386,36 €.587,96 €Current price is: 587,96 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
