Tagumine baaripudelite jahuti 2 ust 208 liitrit | Adexa LG198B
EAN: 5056850829501
Algne hind oli: 1209,11 €.510,13 €Current price is: 510,13 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik tagumise baari vitriinjahuti kõrgusega 850 mm teeb sellest õllekülmiku ideaalseks libistamiseks alla mis tahes 900 mm laua. Sobib igale pubile, baarile, restoranile või hotellile, kus on vaja ruumisäästlikku professionaalset pudelite jahutit.
| Sügavus | 520 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Laius | 900 mm |
| Kaal | 65kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 208 liitrit (260-280 purki/pudelit) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Uksed | 2 hinged klaasust uksed |
| Külmaaine | R600a |
| Valgustus | LED |
| Lukk | Jah |
| Võimsuse tarbimine | 1,9 kWh/24h |
| Mõõtmed (sisemine) | 820x385x700 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik joogijahuti püsti 332 liitrit staatiline jahutus klaasuks must katusevalgus | Adexa LG332BBLACK
In stock
Algne hind oli: 1121,54 €.475,54 €Current price is: 475,54 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Pizza lett 3-ukseline külmutatud letipind 6xGN1/4, sügavus 700mm | Adexa PZ14+PT14
In stock
Algne hind oli: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
