1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
EAN: 5056465037735
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)
Suurepärase kvaliteediga kahe uksega püstine kaubanduslik külmik, mis pakub väga heldet kasutatavat jahutatud hoiuruumi, tugevad ratastega jalad manööverdamiseks ja kasutajasõbralikud juhtnupud täpseks temperatuuri reguleerimiseks. See kahe uksega professionaalne püstine sügavkülmik on saadaval soodushinnaga.
- Välismõõtmed (LxSxK): 1340 x 845 x 2000mm
- Sisemõõtmed (LxSxK): 1220 x 680 x 1380mm
- Mahutavus: 1173 liitrit
- Temperatuur: -18°C kuni -20°C
- Toiteallikas: 230V / 1N / 50Hz
- Ventileeritud jahutus
- Käsitsi sulatamine
- CFC-vaba külmutusagens ja vaht
- Ümarad sisemised servad lihtsaks puhastamiseks
- 60 mm paksune isolatsioon parema energiatõhususe tagamiseks
- Elektrooniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks kontrolliks ja lihtsaks lugemiseks
- Ukse isesulguv mehhanism
- Magnetiline tihend on tööriistadeta vahetatav
- Ukseraami sisse peidetud küttekeha kondensatsiooni vältimiseks
- Materjal (välimine): Roostevaba teras 430
- Materjal (sisemine): Reljeefne alumiinium
- HC külmutusagens
Dokumendid
- Klõpsake siia kasutusjuhendi allalaadimiseks
- Klõpsake siia energiamärgiste allalaadimiseks
- Klõpsake siia tehnilise joonise allalaadimiseks
- Klõpsake siia CE vastavusdeklaratsiooni allalaadimiseks
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 810 mm |
| Kõrgus | 2010 mm |
| Laius | 1340 mm |
| Kaal | 185kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 1200 liitrit (bruto) / 891 liitrit (neto) |
| Uksed / Sahtlid | 2 klaasukse |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 710W |
| Alus/Resti suurus | GN2/1 või 2xGN1/1 |
| Riiulid | 6 kaasas |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Käsitsi |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | -18 kuni -20°C |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +43°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Isolatsioon | 60 mm |
| Lukk | Jah |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
| Energiaklass | D |
| Mõõtmed (sisemine) | 1220x680x1390 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Pizza lett 3-ukseline külmutatud letipind 6xGN1/4, sügavus 700mm | Adexa PZ14+PT14
In stock
Algne hind oli: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
