Täisautomaatne kaubanduslik kohvimasin, oast-tassini, 8 jooki, 3 veeühenduse võimalust, auruvõlukepp | Adexa BTB1015
Algne hind oli: 1646,20 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)
Tõstke oma kohviteenindus uuele tasemele selle professionaalse automaatse kohvimasinaga. Valmistage barista kvaliteediga kohvi erakordse kiiruse ja järjepidevusega, kõigest ühe nupuvajutusega. See täisautomaatne kohvimasin on ideaalne suurte koguste lahendus teie kontorisse, söögituppa, kohvikusse, hotelli või kiirteeninduskeskkonda, kõrvaldades vajaduse põhjaliku barista koolituse järele ning tagades erakordse maitse iga tassi kohta.
Peamised omadused ja eelised:
- Tõeline “Oast tassi” värskus: Integreeritud professionaalse kvaliteediga roostevabast terasest koonusekujuline jahvatusmasin jahvatab oad iga joogi jaoks värskelt, säilitades maksimaalse aroomi ja maitse, mis kaob eelnevalt jahvatatud kohvist.
- Suur maht ja kiirus: Mõeldud pidevaks tööks, suudab see võimas masin toota kuni 80 täiuslikku jooki tunnis, vähendades oluliselt ooteaegu tipptundidel.
- Ühenupu erimenüü: Serveeri laia valikut populaarseid jooke ühe puudutusega, sealhulgas Espresso, Cappuccino, Latte Macchiato, Americano, Flat White ja kuum vesi/aur.
- 3 veeühenduse võimalust: Ühendub otse veetoruga pidevaks tööks ilma pideva täitmiseta, ühendub välise veekogumiga või kasutab suurt sisemist veepaaki.
- Lihtsustatud puhastus ja hooldus: Omab automaatseid loputus- ja puhastusprogramme keeduseadmele ja piimasüsteemile, vähendades tööjõudu ning tagades optimaalse hügieeni ja masina pikaealisuse.
- Tugev tööstuslik konstruktsioon: Ehitatud taluma kõrge liiklusega kaubandusliku keskkonna nõudmisi.
- Intuitiivne liides: Kasutajasõbralik värviline LCD puuteekraan lihtsustab jookide valikut nii töötajatele kui ka iseteenindavatele klientidele. Kohandatavad joogiretseptid, tugevus ja maht on täielikult programmeeritavad.
- Auruvarras: Varustatud välise piimavahustussüsteemiga, mis tagab järjepidevalt täiusliku kuuma piima ja siidise mikrovahtu kõigile teie erijookidele.
- Kohviubade jääkide automaatne eemaldussüsteem
- 100% roostevabast terasest koonusekujuline jahvatusmasin
- Eemaldatav keeduseade
- Reguleeritav kohvi tugevus
- Reguleeritav kohvi maht
- Reguleeritav kohvi temperatuur
- Reguleeritav kohvipulbri jahvatusaste
- Automaatne loputus lihtsaks puhastamiseks
- Kiire keedusüdamiku puhastus
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 475 mm |
| Kõrgus | 605 mm |
| Laius | 251 mm |
| Kaal | 17kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1300W |
| Kõrgus (sisemine) | 9 – 13,5 cm (kohviveski otsiku kõrguse vahemik) |
| Programmid | 8 (Espresso, Americano, Long Coffee, kuum vesi, Coffee Latte ja muud kohvid, mis vajavad vahustatud piima) |
| Kontrollid | LCD värviline puutetundlik ekraan |
| Automaatne | Jah (täis kohvioad) |
| Mahutavus (kohvioad) | 1kg |
| Veeliides | Võib kasutada nii käsitsi vee täitmiseks kui ka veetorustiku ühendamiseks |
| Mahutavus (paak) | 3,5-liitrine veepaak |
| Funktsioonid | Auruvoolik, reguleeritav kohvi tugevus, maht, temperatuur ja jahvatusaste |
| Puhastamine | Automaatne loputus lihtsaks puhastamiseks, Kiire puhastus valmistusmehhanismile, Eemaldatav valmistusüksus |
| Rõhk | 19 bar |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Kann blenderile Adexa E5 | Adexa E5JUG
In stock
Algne hind oli: 151,14 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Klaasipesur Lauale või Lauaplaadile Paigaldatav | Adexa B1209
In stock
Algne hind oli: 138,80 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Piima Dosaator 8 liitrit | Adexa SMD08A
In stock
Algne hind oli: 218,99 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Pumbaga Termoskann 2,2 Liitrit | Adexa Ap022
In stock
Algne hind oli: 65,76 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest kohvifiltri hoidja Adexa kohvimasinatele | Adexa CFS01
In stock
Algne hind oli: 56,78 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest termoskann 2 liitrit | Adexa VP0027
In stock
Algne hind oli: 45,14 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest vaakumkohvikann 2 liitrit | Adexa VP0015
In stock
Algne hind oli: 45,45 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Valamu segisti kokkukäiv kraaniga, roostevaba teras, ühe hoovaga | Adexa STFR01
In stock
Algne hind oli: 111,65 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Veiniklaasi hoidik hõbedane seinamudel Pikkus 400 mm 4 veiniklaasi | Adexa WGA18500400S
In stock
Algne hind oli: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik, kuldne, lakke kinnitatav, pikkus 450mm, mahutab 20 veiniklaasi | Adexa WGR5G
In stock
Algne hind oli: 44,32 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)
