Vitriinkülmik 160 liitrit, 2 riiulit, Roostevaba teras | Adexa CW160B
EAN: 5056465033096
Algne hind oli: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (ei sis. KM)
Professionaalne jahutatud eksponeerimiskülmik, suurepärane kookide ja saiakeste väljapanekuks kohvikutes, restoranides või poodides. Hea hinna ja kvaliteedi suhtega jahutusega eksponeerimisseade. Täiuslik lauapealne eksponeerimiskülmik äriliseks kasutamiseks.
Dokumendid
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 568 mm |
| Kõrgus | 686 mm |
| Laius | 880 mm |
| Kaal | 66kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 160 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 250W |
| Riiulid | 2 |
| Värv | Mustad küljed / roostevabast terasest esikülg |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2°C kuni +12°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Valgustus | LED |
| Võimsuse tarbimine | 1038 kWh/aastas |
| Ekraani pindala (m²) | 1.17 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
