Vitriinkülmik 196 liitrit Roostevaba teras | Adexa CW196
EAN: 5056465033676
Algne hind oli: 2071,24 €.890,64 €Current price is: 890,64 €. (ei sis. KM)
Külmutatud vitriinkapp 196 liitrit. See 196-liitrine professionaalne külmutatud vitriinkülmik sisaldab eredat LED-valgustust, et esitleda teie jahutatud kaupu. Varustatud 3 riiuli, digitaalsete juhtseadiste ja temperatuurivahemikuga +2°C kuni +12°C, esitleb see 196-liitrine vitriinkapp ideaalselt magustoite, kooke ja muid jahutatud toite. Ideaalne lauapealne vitriinkülmik äriliseks kasutamiseks.
- 196 liitrit
- 3 riiulit
- Digitaalsed juhtseadised
- +2-+12°C
- LED-valgustus
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 560 mm |
| Kõrgus | 874 mm |
| Laius | 795 mm |
| Kaal | 63,5 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 196 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 200W |
| Riiulid | 3 riiulit |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2 kuni +12 °C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Valgustus | LED |
| Võimsuse tarbimine | 2,294 kW/24h |
| Ekraani pindala (m²) | 1.14 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)
