Vitriinkülmik kumera esiosaga 3 riiulit 1000x700x1300mm Must | Adexa HL1000EM3B
Tootekood: HL1000EM3B
EAN: 5056850801927
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
Sügavus 700 mm
Kõrgus 1300 mm
Laius 1000 mm
Kaal 140kg
Garantii 12 kuu varuosade garantii
Mahutavus 330 liitrit
Toiteallikas 230V / 1 faas
Võimsus 340W
Rattad 4
Riiulid 3 reguleeritavat
Materjal Roostevaba teras ja karastatud klaas
Värv Mustad küljed / Must esikülg
Jahutus Ventileeritud
Külmaaine R290
Temperatuur +2°C kuni +10°C