Jäämasin Letialune 35kg/24h | Adexa CIM35
Algne hind oli: 705,63 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)
See jääkuubikumasin pakub kogu vajalikku jõudlust ja töökindlust, et tagada pidev värskendavate jääkuubikute voog teie klientidele või väljapanekutele. Suudab toota kuni 35kg jääd iga 24 tunni jooksul, mis teeb sellest suurepärase valiku baaridele, pubidele ja toidukohvikutele, kus ruumi on piiratud. Paigaldamine, kasutamine ja puhastamine on väga lihtne tänu lihtsatele juhtnuppudele ja professionaalsele roostevabast terasest konstruktsioonile.
- 35kg/24h
- 7kg mahuti
- 340x345x690mm
- Digitaalsed juhtnupud
- Peamine veevõrk või veepudel
- Ideaalne kohvikutele, hotellidele, baaridele, pagarikodadele, külmade jookide poodidele ja teistele toidutööstustele.
See professionaalne jäämasin on praegu saadaval suurte allahindlustega.
Dokumendid
| Sügavus | 345 mm |
| Kõrgus | 690 mm |
| Laius | 340 mm |
| Kaal | 15,5 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Võimsus | 350W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Värv | Must |
| Jahutus | Õhkjahutusega |
| Tootmine | 35kg/24h |
| Külmaaine | R290 |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Suurus (jää) | 22x22x22 mm |
| Mahutavus (anum) | 7kg |
| Veeliides | Vajalik on veetorustiku ühendus |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)
