Sügavkülmkirst 607 liitrit Tugev roostevabast terasest kaas | Adexa BCBD607
EAN: 5056465094592
Algne hind oli: 1342,10 €.570,66 €Current price is: 570,66 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik sügavkülmkirst, mille sisemahutavus on helded 397L. Selle soodushinnaga on see ideaalne professionaalne külmutatud toidu säilitamiseks restoranides, hotellides, baarides, kohvikutes või muudes toitlustusasutustes.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 719 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Laius | 1800 mm |
| Kaal | 77kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 607 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 270W |
| Rattad | Jah |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | -18°C kuni -22°C |
| Kontrollid | Mehaaniline |
| Valgustus | Sisemine LED |
| Lukk | Jah |
| Korvid | 1 kaasas |
| Müra tase | 45dB |
| Kaan | Tahke tõstetav (roostevaba teras) |
| Võimsuse tarbimine | 2,15 kWh/24h |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)
