967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
EAN: 5056465058112
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)
Kahe uksega professionaalne püsti külmkapp soodushinnaga.
- 3 riiulit iga ukse jaoks
- Välimised mõõtmed (LxSxK): 1340 x 700 x 2000mm
- Sisemised mõõtmed (LxSxK): 1220 x 570 x 1380mm
- Mahutavus: 967 liitrit
- Temperatuur: +2°C kuni +8°C
- Toiteallikas: 230V / 1N / 50Hz
- Ventileeritud jahutus
- Automaatse sulatusega
- CFC-vaba külmaaine ja vaht
- Ümarad sisemised servad lihtsaks puhastamiseks
- 60 mm paksune isolatsioon parema energiatõhususe tagamiseks
- Elektrooniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks kontrolliks ja lihtsaks lugemiseks
- Ukse isesulguv mehhanism
- Magnetiline tihend, mida saab tööriistadeta vahetada
- Ukseraami sisse peidetud küttekeha kondensatsiooni vältimiseks
- Materjal (välimine): roostevaba teras
- HC külmaaine
Dokumendid
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 2000 mm |
| Laius | 1340 mm |
| Kaal | 160kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 967 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 2 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 450W |
| Rattad | Jah |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | +2 kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +43°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Isolatsioon | 60 mm |
| Maksimaalne koormus | 25 kg riiuli kohta |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
