Eelloputusdush Keeratav Käepide Üks auk Kahekordne ühendus Kõrgus 1170 mm Auk 30 mm Roostevaba teras | Adexa 6902A12
EAN: 5056850812855
Algne hind oli: 470,41 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (ei sis. KM)
Professionaalne ja äärmiselt vastupidav eelpihustuse seade, ideaalne toitlustusasutustele, kommerts köökidele, restoranidele ja hotellidele.
- Seinale paigaldatav tüüp
- Topelt sissevool (kuum ja külm vesi)
- Vastupidav roostevabast terasest konstruktsioon
| Kõrgus | 1210 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Topelt auk / Topelt sisselõige |
| Versioon | Plaadi paigaldus |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kraan | Jah |
| Diameeter | Ø30 mm (valamu auk) |
| Mõõtmed | Post: 700 mm / Voolik: 660 mm / Vedru: 330 mm |
| Sissevõtt | G1/2 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 2 Ust 1500Mm Sügavus 600Mm | Adexa Psd150602D
In stock
Algne hind oli: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse Alumine Riiul 1800X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa18070U
In stock
Algne hind oli: 932,75 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Algne hind oli: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Algne hind oli: 176,98 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Teenindus-/Serveerimis-/Koristuskäru Kapiga Roostevaba Teras 3 Tasandit 860X540X940Mm | Adexa Rst3Ac
In stock
Algne hind oli: 422,83 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Tööpinnaga põrandakapp liugustega, roostevaba teras, 1600x600x850 mm, pritsmekaitse | Adexa VTC166SLB
In stock
Algne hind oli: 1286,90 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (ei sis. KM)Väljastustasapind 2 tasandit roostevabast terasest 900x370x700mm | Adexa WHDS903770
In stock
Algne hind oli: 271,23 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)
