Kaubanduslik filtrikohvimasin käsitsi täitmisega, 3 kuumutusplaati | Adexa RBT386
Algne hind oli: 625,50 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)
Valmistage oma klientidele või külalistele suurepärase maitsega kohvi professionaalse filterkohvimasinaga. See toitlustusasutustele mõeldud käsitsi täidetav masin on loodud avalikesse kohtadesse, kus inimesed vajavad suurepärast kohvi valmistamist lihtsalt, mugavalt ja kiiresti, näiteks kontorid, konverentsiruumid, klubid, baarid ja restoranid. Moodsa voolujoonelise disainiga toob see kaubanduslikesse kohvimasinatesse täiesti uue mugavuse ja luksuse tunde.
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 405 mm |
| Kõrgus | 455 mm |
| Laius | 405 mm |
| Kaal | 13kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 3 x 2,2 liitrit (potid) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2020W |
| Materjal | Roostevaba teras & roostevabast terasest kohvitopsi hoidja |
| Kaasas | 3 kohvipotti |
| Tootmine | Kuni 140 tassi tunnis (16,7 liitrit) |
| Küpsetusaeg | 6 kuni 7 minutit |
| Veeliides | Ei (käsitsi vee täitmine) |
| Mahutavus (paak) | 2,2 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kohvikann 1,8 liitrit roostevabast terasest põhjaga | Adexa VP0065
In stock
Algne hind oli: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Külmade jookide dosaator 1 x 25 liitrit | Adexa LSJ25L
In stock
Algne hind oli: 1009,32 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Piima Dosaator 8 liitrit | Adexa SMD08A
In stock
Algne hind oli: 218,99 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Professionaalne tsitrusepress 180W | Adexa CJ4
In stock
Algne hind oli: 310,96 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (ei sis. KM)Pumbaga Termoskann 2,2 Liitrit | Adexa Ap022
In stock
Algne hind oli: 65,76 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest kohvifiltri hoidja Adexa kohvimasinatele | Adexa CFS01
In stock
Algne hind oli: 56,78 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik kuldne seinale kinnitatav pikkus 300 mm 15 veiniklaasi | Adexa WGA58500300G
In stock
Algne hind oli: 57,17 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik, kuldne, lakke kinnitatav, pikkus 450mm, mahutab 20 veiniklaasi | Adexa WGR5G
In stock
Algne hind oli: 44,32 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)
