Pizza lett 3 ust 1795x700x985mm | Adexa DRPZ3300TN
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)
See kvaliteetne 3-ukseline jahutusega pitsa ettevalmistuslett on varustatud graniidist tööpinnaga. See on loodud pakkuma suurepärast jõudlust päevast päeva kõikides hõivatud toitlustuskohtades. Tegemist on tõeliselt silmapaistva ja hea hinnaga professionaalse pitsa ettevalmistusletiga, millel on piisavalt suur jahutatud hoiuruum. Ideaalne restoranidele, pitsapoodidele, kiirtoidukohtadele, võileivabaaridele ja muudele. Valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, tagades kõrge jõudluse, töökindluse, stiili ja suurepärase hinna-kvaliteedi suhte.
Graniidist lai tööpind võimaldab piisavalt ruumi pitsa, võileibade jms valmistamiseks. Sügavusega 700 mm tagab see seade piisava ettevalmistusruumi. Eespaneelil on reguleeritav termostaat ja digitaalne ekraan, millel on kvaliteetne Carel kontroller. Lihtsasti puhastatav roostevaba terase sisemus loob ideaalse keskkonna kogu toidu ettevalmistamiseks.
- Graniidist tööpind
- Roostevabast terasest korpus
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 985 mm |
| Laius | 1795 mm |
| Kaal | 230kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 457 liitrit (bruto) / 283 liitrit (neto) |
| Uksed / Sahtlid | 3 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 200W |
| Rattad | 4 ratast (2 piduritega) |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Tööpind | Graniit |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
| Võimsuse tarbimine | 760 kWh/aastas |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
