Kaubanduslik filtrikohvimasin 2 liitrit 1 roostevabast terasest kann | Adexa CB02A2
Algne hind oli: 711,93 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)
Valmistage oma klientidele või külalistele suurepärase maitsega kohvi professionaalse filterkohvimasinaga. See toitlustuskohtade kohvimasin on mõeldud avalikesse kohtadesse, kus inimesed vajavad suurepärast kohvi valmistada lihtsalt, mugavalt ja kiiresti, näiteks kontorites, konverentsiruumides, klubides, baarides ja restoranides. Moodsa voolujoonelise disainiga pakub see kaubanduslik kohvimasin täiesti uut mugavuse ja luksuse tunnet.
Varustatud 2-liitrise sisemise veepaagiga.
- Kuni 100 tassi tunnis
- Mahutavus (paak): 2 liitrit
- Valmistamisaeg: 8 minutit
- Võimsus: 2,02 kW
- Toiteallikas: 230 V / 1 faas
- Puuteekraani juhtimine
- Masin ja filterhoidja on valmistatud roostevabast terasest
- Komplektis 1 x 2L roostevabast terasest pott
- Masinat saab käsitsi täita või ühendada veevõrku
Dokumendid
Lisateabe saamiseks vaadake jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 420 mm |
| Kõrgus | 515 mm |
| Laius | 240 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2020W |
| Materjal | Roostevaba teras & roostevabast terasest kohvitopsi hoidja |
| Kaasas | 1 roostevabast terasest kohvipott |
| Tootmine | Kuni 100 tassi tunnis |
| Kontrollid | LCD-ekraan puutejuhtimisega |
| Küpsetusaeg | 8 minutit |
| Veeliides | Võib kasutada nii käsitsi vee täitmiseks kui ka veetorustiku ühendamiseks |
| Mahutavus (paak) | 2 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Ergonoomiline Kaelapadi Memoryfoam Bambu Mälumaht 50x31cm 250GSM | Siexa MFP50311
In stock
Algne hind oli: 11,64 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kahekordne Elektriline Friteerija 32 liitrit 10kW Vabalt Seisev | Adexa HEF162C
In stock
Algne hind oli: 1025,36 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik poti pesuvalamu roostevabast terasest 1 kauss Pritsmekaitse 1200x600x900mm Ruudukujulised jalad | Adexa PSA12060
In stock
Algne hind oli: 569,10 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (ei sis. KM)Põlvepadi Bambus Memoryfoam 25x24cm 250GSM | Siexa KP2524
In stock
Algne hind oli: 23,40 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Pottipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Tagasein 1800X600X900Mm Kandilised Jalad | Adexa Psa18060
In stock
Algne hind oli: 732,11 €.311,22 €Current price is: 311,22 €. (ei sis. KM)Professionaalne kaanega roostevabast terasest hautamispott 7,0 liitrit | Adexa SE12416
In stock
Algne hind oli: 68,11 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Professionaalne roostevabast terasest haudepott kaanega, 9,0 liitrit | Adexa SE12617
In stock
Algne hind oli: 66,34 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Terrassilaud Nelinurkne Tumehall 1100x580x745 mm | | Adexa XDT317
In stock
Algne hind oli: 44,83 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Veiniklaasihoidja hõbedane seinale kinnitatav Pikkus 400mm 20 veiniklaasi | Adexa WGA58500400S
In stock
Algne hind oli: 44,73 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
