Täisautomaatne kohvimasin Oast-tassi 4 jooki 3 veega ühendamise võimalust | Adexa BTB1016
Algne hind oli: 1432,89 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (ei sis. KM)
Tõstke oma kohviteenindus uuele tasemele selle professionaalse automaatse kohvimasinaga. Valmistage barista kvaliteediga kohvi erakordse kiiruse ja järjepidevusega, kõigest ühe nupuvajutusega. See täisautomaatne kohvimasin on ideaalne suurte koguste lahendus teie kontorisse, sööklasse, kohvikusse, hotelli või kiirtoidukohta, eemaldades vajaduse põhjaliku barista koolituse järele ning tagades iga tassi puhul erakordse maitse.
Peamised omadused ja eelised:
- Tõeline “Oast tassi” värskus: Integreeritud professionaalse kvaliteediga roostevabast terasest koonusekujuline veski jahvatab oad iga joogi jaoks värskelt, säilitades maksimaalse aroomi ja maitse, mis kaob eeljahvatatud kohvi puhul.
- Suur maht ja kiirus: Mõeldud pidevaks tööks, suudab see võimas masin toota kuni 80 täiuslikku jooki tunnis, vähendades oluliselt ooteaegu tipptundidel.
- Ühe nupuvajutusega erimenüü: Serveeri laia valikut populaarseid jooke ühe puudutusega, sealhulgas espresso, cappuccino, latte macchiato, americano, flat white ja kuum vesi/aur.
- 3 veeliitumise võimalust: Ühendub otse veevarustusega pidevaks tööks ilma pideva täitmiseta, ühendub välise veekoguga või kasutab suurt sisemist veepaaki.
- Lihtsustatud puhastus ja hooldus: Omab automaatseid loputus- ja puhastusprogramme keeduseadmele ja piimasüsteemile, vähendades tööjõudu ning tagades optimaalse hügieeni ja masina pikaealisuse.
- Vastupidav tööstuslik konstruktsioon: Ehitatud taluma kõrge liiklusega kaubanduslikke tingimusi.
- Intuitiivne liides: Kasutajasõbralik värviline LCD puuteekraan lihtsustab jookide valikut nii töötajatele kui ka iseteenindavatele klientidele. Kohandatavad joogiretseptid, tugevus ja maht on täielikult programmeeritavad.
- Kohvijääkide automaatne eemaldussüsteem
- 100% roostevabast terasest koonusekujuline veski
- Eemaldatav keeduseade
- Reguleeritav kohvi tugevus
- Reguleeritav kohvi maht
- Reguleeritav kohvi temperatuur
- Reguleeritav kohvipulbri jahvatamise suurus
- Automaatne loputus lihtsaks puhastamiseks
- Kiire keedusüdamiku puhastus
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 475 mm |
| Kõrgus | 605 mm |
| Laius | 251 mm |
| Kaal | 17kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1300W |
| Kõrgus (sisemine) | 9 – 13,5 cm (kohviveski otsiku kõrguse vahemik) |
| Programmid | 4 (Espresso, Americano, Long Coffee, Kuum vesi) |
| Kontrollid | LCD värviline puutetundlik ekraan |
| Automaatne | Jah (täis kohvioad) |
| Mahutavus (kohvioad) | 1kg |
| Veeliides | Võib kasutada nii käsitsi vee täitmiseks kui ka veetorustiku ühendamiseks |
| Mahutavus (paak) | 3,5-liitrine veepaak |
| Funktsioonid | Reguleeritav kohvi tugevus, maht, temperatuur ja jahvatatud kohvipulbri suurus |
| Puhastamine | Automaatne loputus lihtsaks puhastamiseks, Kiire puhastus valmistusmehhanismile, Eemaldatav valmistusüksus |
| Rõhk | 19 bar |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Kann blenderile Adexa E5 | Adexa E5JUG
In stock
Algne hind oli: 151,14 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (ei sis. KM)Klaasipesur Lauale või Lauaplaadile Paigaldatav | Adexa B1209
In stock
Algne hind oli: 138,80 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Mitte-libisev serveerimiskandik Super plastik Ümmargune 14" Must | Adexa WHF1400
In stock
Algne hind oli: 12,01 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Piima Dosaator 8 liitrit | Adexa SMD08A
In stock
Algne hind oli: 218,99 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest kohvifiltri hoidja Adexa kohvimasinatele | Adexa CFS01
In stock
Algne hind oli: 56,78 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest termoskann 2 liitrit | Adexa VP0027
In stock
Algne hind oli: 45,14 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Veiniklaasi hoidik hõbedane seinamudel Pikkus 400 mm 4 veiniklaasi | Adexa WGA18500400S
In stock
Algne hind oli: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Veiniklaasi hoidik kuldne lakke pikkus 400mm 4 veiniklaasile | Adexa WGB18500400G
In stock
Algne hind oli: 22,93 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik, kuldne, lakke kinnitatav, pikkus 450mm, mahutab 20 veiniklaasi | Adexa WGR5G
In stock
Algne hind oli: 44,32 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik, kuldne, seinale kinnitatav, pikkus 300 mm, 3 veiniklaasi | Adexa WGA18500300G
In stock
Algne hind oli: 23,14 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)
