Kaubanduslik kahefiltriline kohvimasin käsitsi või automaatse täitmisega, 4 klaaskannu, 4 kuumutusplaati | Adexa CBD02A1
Algne hind oli: 1014,77 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)
Valmistage oma klientidele või külalistele suurepärase maitsega kohvi professionaalse kahefiltrilise kohvimasinaga. See toitlustusasutustele mõeldud topelt käsitsi ja automaatse täitmisega masin on loodud avalikesse kohtadesse, kus on vaja valmistada suurepärast kohvi lihtsalt, mugavalt ja kiiresti, näiteks kontorid, konverentsiruumid, klubid, baarid ja restoranid. Moodsa voolujoonelise disainiga toob see kaubanduslikele kohvimasinatele täiesti uue mugavuse ja luksuse tunde.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 402 mm |
| Kõrgus | 552 mm |
| Laius | 403 mm |
| Kaal | 7kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 4 x 1,8 liitrit (potid) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2 x 2020W |
| Materjal | Roostevaba teras & roostevabast terasest kohvitopsi hoidja |
| Kaasas | 4 potti |
| Tootmine | Kuni 30 liitrit tunnis |
| Temperatuur | +92 kuni +96°C |
| Küpsetusaeg | 6 kuni 7 minutit |
| Veeliides | Käsitsi täitmine või võrgutoitega |
| Mahutavus (paak) | 2 x 1,8 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jäätmete restiga Valamu Roostevaba Teras | Adexa 8P03
In stock
Algne hind oli: 190,88 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Mitte-libisev serveerimiskandik Super plastik Ümmargune 14" Must | Adexa WHF1400
In stock
Algne hind oli: 12,01 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Piima Dosaator 8 liitrit | Adexa SMD08A
In stock
Algne hind oli: 218,99 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Premium kuuma vee/kohvi urn 13 liitrit | Adexa SCU13A
In stock
Algne hind oli: 228,11 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (ei sis. KM)Professionaalne tsitrusepress 180W | Adexa CJ4
In stock
Algne hind oli: 310,96 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest vaakumkohvikann 2 liitrit | Adexa VP0015
In stock
Algne hind oli: 45,45 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Valamu segisti kokkukäiv kraaniga, roostevaba teras, ühe hoovaga | Adexa STFR01
In stock
Algne hind oli: 111,65 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Veiniklaasi hoidik kuldne lakke pikkus 400mm 4 veiniklaasile | Adexa WGB18500400G
In stock
Algne hind oli: 22,93 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik, kuldne, lakke kinnitatav, pikkus 450mm, mahutab 20 veiniklaasi | Adexa WGR5G
In stock
Algne hind oli: 44,32 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Veiniklaasihoidja hõbedane seinale kinnitatav Pikkus 400mm 20 veiniklaasi | Adexa WGA58500400S
In stock
Algne hind oli: 44,73 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)
