Kaubanduslik kahefiltriline kohvimasin käsitsi või automaatne täitmine 2 õhupotti | Adexa CBD02A3
Algne hind oli: 1286,90 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (ei sis. KM)
Valmistage oma klientidele või külalistele suurepärase maitsega kohvi professionaalse topeltfiltriga kohvimasinaga. See toitlustuse topelt käsitsi ja automaatse täitmisega masin on mõeldud avalikesse kohtadesse, kus inimesed vajavad suurepärast kohvi valmistamist lihtsalt, mugavalt ja kiiresti, nagu kontorid, konverentsiruumid, klubid, baarid ja restoranid. Moodsa voolujoonelise disainiga toob see kaubanduslikele kohvimasinatele täiesti uue mugavuse ja luksuse tunde.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 402 mm |
| Kõrgus | 612 mm |
| Laius | 403 mm |
| Kaal | 10kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 2 x 2,5 liitrit (õhupotid) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2 x 2020W |
| Materjal | Roostevaba teras & roostevabast terasest kohvitopsi hoidja |
| Kaasas | 2 õhupotti |
| Tootmine | Kuni 30 liitrit tunnis |
| Temperatuur | +92 kuni +96°C |
| Küpsetusaeg | 6 kuni 7 minutit |
| Veeliides | Käsitsi täitmine või võrgutoitega |
| Mahutavus (paak) | 2 x 1,8 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jäätmete restiga Valamu Roostevaba Teras | Adexa 8P03
In stock
Algne hind oli: 190,88 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Jahutatav Kastmehoidja koosneb 1xGN1/6+3xGN1/9-150mm anumast kaanega Plastik | Adexa CHP06BD2
In stock
Algne hind oli: 99,00 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Jahutatav Maitseaine Hoidja koos 3xGN1/6-100mm kaanega plastmahutitega | Adexa CHP06B
In stock
Algne hind oli: 97,64 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Kann blenderile Adexa E5 | Adexa E5JUG
In stock
Algne hind oli: 151,14 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Külmade jookide dosaator 1 x 25 liitrit | Adexa LSJ25L
In stock
Algne hind oli: 1009,32 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Plastikust kohvifiltrihoidik Adexa kohvimasinatele | Adexa CFPC
In stock
Algne hind oli: 34,83 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Polükarbonaadist mõõtekann, 1 liiter, tugev | Adexa QY0311003
In stock
Algne hind oli: 11,72 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest kohvifiltri hoidja Adexa kohvimasinatele | Adexa CFS01
In stock
Algne hind oli: 56,78 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest vaakumkohvikann 2 liitrit | Adexa VP0015
In stock
Algne hind oli: 45,45 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)
