Filterkohvimasin kuuma vee dosaatori ja automaatse täitmisega, 3 kuumutusplaati | Adexa FRB286
EAN: 5056850815771
Algne hind oli: 864,55 €.371,76 €Current price is: 371,76 €. (ei sis. KM)
Valmistage oma klientidele või külalistele suurepärase maitsega kohvi professionaalse filtrikohvimasinaga. See toitlustusasutuste käsitsi täidetav masin on mõeldud avalikesse kohtadesse, kus inimesed vajavad suurepärast kohvi valmistamist lihtsalt, mugavalt ja kiiresti, näiteks kontorid, konverentsiruumid, klubid, baarid ja restoranid. Moodsa voolujoonelise disainiga pakub see kaubanduslik kohvimasin täiesti uut mugavuse ja luksuse tunnet.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 405 mm |
| Kõrgus | 460 mm |
| Laius | 405 mm |
| Kaal | 13kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 3 x 2,2 liitrit (potid) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2080W |
| Materjal | Roostevaba teras & roostevabast terasest kohvitopsi hoidja |
| Kaasas | 3 kohvipotti |
| Tootmine | Kuni 140 tassi tunnis (16,7 liitrit) |
| Küpsetusaeg | 6 kuni 7 minutit |
| Veeliides | Jah (ilma käsitsi täitmiseta) |
| Mahutavus (paak) | 2,2 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kann blenderile Adexa E5 | Adexa E5JUG
In stock
Algne hind oli: 151,14 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kohvikann 1,8 liitrit roostevabast terasest põhjaga | Adexa VP0065
In stock
Algne hind oli: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Külmade jookide dosaator 1 x 25 liitrit | Adexa LSJ25L
In stock
Algne hind oli: 1009,32 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Plastikust kohvifiltrihoidik Adexa kohvimasinatele | Adexa CFPC
In stock
Algne hind oli: 34,83 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Polükarbonaadist mõõtekann, 1 liiter, tugev | Adexa QY0311003
In stock
Algne hind oli: 11,72 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest kohvifiltri hoidja Adexa kohvimasinatele | Adexa CFS01
In stock
Algne hind oli: 56,78 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest vaakumkohvikann 2 liitrit | Adexa VP0015
In stock
Algne hind oli: 45,45 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik kuldne seinale kinnitatav pikkus 300 mm 15 veiniklaasi | Adexa WGA58500300G
In stock
Algne hind oli: 57,17 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik, kuldne, lakke kinnitatav, pikkus 450mm, mahutab 20 veiniklaasi | Adexa WGR5G
In stock
Algne hind oli: 44,32 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Veiniklaasihoidja hõbedane seinale kinnitatav Pikkus 400mm 20 veiniklaasi | Adexa WGA58500400S
In stock
Algne hind oli: 44,73 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)
