Jäämasin, 35kg/24h roostevaba teras | Adexa CIM35SS
Algne hind oli: 743,88 €.319,87 €Current price is: 319,87 €. (ei sis. KM)
See jääkuubikute masin pakub kogu vajalikku jõudlust ja usaldusväärsust, et tagada teie klientidele või väljapanekutele pidev värskendava jää voog. Suudab toota kuni 35 kg jääd iga 24 tunni jooksul, mis teeb sellest suurepärase valiku baaridele, pubidele ja toidukohvikutele, kus ruumi on piiratud. Selle on väga lihtne paigaldada, kasutada ja puhastada tänu lihtsatele juhtnuppudele ja professionaalsele roostevabast terasest konstruktsioonile.
- 35kg/24h
- 7kg mahuti
- 340x345x690mm
- Digitaalsed juhtnupud
- Peamine veevärk või veepudel
- Ideaalne kohvikutele, hotellidele, baaridele, pagaritöökodadele, külmade jookide kauplustele ja teistele toidutööstustele.
See professionaalne jäämasin on hetkel saadaval suure allahindlusega.
Dokumendid
| Sügavus | 345 mm |
| Kõrgus | 690 mm |
| Laius | 340 mm |
| Kaal | 15,5 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Võimsus | 350W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Värv | Roostevaba teras |
| Jahutus | Õhkjahutusega |
| Tootmine | 35kg/24h |
| Külmaaine | R290 |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Suurus (jää) | 22x22x22 mm |
| Mahutavus (anum) | 7kg |
| Veeliides | Vajalik on veetorustiku ühendus |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT16
In stock
Algne hind oli: 864,74 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (ei sis. KM)Joogikülmik 338 liitrit Valgustatud ülapaneel | Adexa SC380FA
In stock
Algne hind oli: 1386,36 €.587,96 €Current price is: 587,96 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 1800x730x1200mm kaks riiulit roostevabast terasest alus LED valgustusega koogilett | Adexa GN1800CF2
In stock
Algne hind oli: 4725,98 €.2032,18 €Current price is: 2032,18 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)
