Jäämasin Letialune 35kg/24h | Adexa CIM35
Algne hind oli: 705,63 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)
See jääkuubikumasin pakub kogu vajalikku jõudlust ja töökindlust, et tagada pidev värskendavate jääkuubikute voog teie klientidele või väljapanekutele. Suudab toota kuni 35kg jääd iga 24 tunni jooksul, mis teeb sellest suurepärase valiku baaridele, pubidele ja toidukohvikutele, kus ruumi on piiratud. Paigaldamine, kasutamine ja puhastamine on väga lihtne tänu lihtsatele juhtnuppudele ja professionaalsele roostevabast terasest konstruktsioonile.
- 35kg/24h
- 7kg mahuti
- 340x345x690mm
- Digitaalsed juhtnupud
- Peamine veevõrk või veepudel
- Ideaalne kohvikutele, hotellidele, baaridele, pagarikodadele, külmade jookide poodidele ja teistele toidutööstustele.
See professionaalne jäämasin on praegu saadaval suurte allahindlustega.
Dokumendid
| Sügavus | 345 mm |
| Kõrgus | 690 mm |
| Laius | 340 mm |
| Kaal | 15,5 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Võimsus | 350W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Värv | Must |
| Jahutus | Õhkjahutusega |
| Tootmine | 35kg/24h |
| Külmaaine | R290 |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Suurus (jää) | 22x22x22 mm |
| Mahutavus (anum) | 7kg |
| Veeliides | Vajalik on veetorustiku ühendus |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1500mm 6xGN1/3 Sügavus 380mm Roostevabast Terasest Kaas | Adexa GA515
In stock
Algne hind oli: 861,26 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
