Kaubanduslik filtrikohvimasin Käsitsi täidetav 2 klaaskannu 2 kuumutusplaati | Adexa CB02B1
Algne hind oli: 454,69 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)
Valmistage oma klientidele või külalistele suurepärase maitsega kohvi professionaalse kahefiltrilise kohvimasinaga. See toitlustusasutuste topelt käsitsi ja automaatse täitmisega masin on mõeldud avalikesse kohtadesse, kus inimesed vajavad suurepärast kohvi valmistamist lihtsalt, mugavalt ja kiiresti, näiteks kontorid, konverentsiruumid, klubid, baarid ja restoranid. Moodsa voolujoonelise disainiga toob see kaubanduslikele kohvimasinatele täiesti uue mugavuse ja luksuse tunde.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotise ‘Spetsifikatsioon‘ alt.
| Sügavus | 418 mm |
| Kõrgus | 420 mm |
| Laius | 202 mm |
| Kaal | 13kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 2 x 1,8 liitrit (potid) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2020W |
| Materjal | Roostevaba teras & roostevabast terasest kohvitopsi hoidja |
| Kaasas | 2 potti |
| Tootmine | Kuni 15 liitrit tunnis |
| Temperatuur | +92 kuni +96°C |
| Küpsetusaeg | 6 kuni 7 minutit |
| Veeliides | Käsitsi täitmine |
| Mahutavus (paak) | 1,8 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Filterkohvimasin Automaatse Täitmisega 2,5-Liitrine Termoskann | Adexa Rp286Bv
In stock
Algne hind oli: 952,52 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Kann blenderile Adexa E5 | Adexa E5JUG
In stock
Algne hind oli: 151,14 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (ei sis. KM)Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Algne hind oli: 235,20 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Klaasipesur Lauale või Lauaplaadile Paigaldatav | Adexa B1209
In stock
Algne hind oli: 138,80 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Külmade jookide dosaator 1 x 25 liitrit | Adexa LSJ25L
In stock
Algne hind oli: 1009,32 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Plastikust kohvifiltrihoidik Adexa kohvimasinatele | Adexa CFPC
In stock
Algne hind oli: 34,83 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Polükarbonaadist mõõtekann, 1 liiter, tugev | Adexa QY0311003
In stock
Algne hind oli: 11,72 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Pudelite hoidik Roostevabast terasest 1050x105x135mm | Adexa SRS10510
In stock
Algne hind oli: 79,14 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Veiniklaasi hoidik hõbedane seinamudel Pikkus 400 mm 4 veiniklaasi | Adexa WGA18500400S
In stock
Algne hind oli: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Veiniklaasi hoidik kuldne lakke pikkus 400mm 4 veiniklaasile | Adexa WGB18500400G
In stock
Algne hind oli: 22,93 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)
