Kommertslik filterkohvimasin käsitsi täidetav 2,2 l Airpot | Adexa RP286
Algne hind oli: 453,49 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)
Valmistage oma klientidele või külalistele suurepärase maitsega kohvi professionaalse filterkohvimasinaga. See toitlustuse käsitsi täidetav masin on mõeldud avalikesse kohtadesse, kus inimesed vajavad suurepärast kohvi valmistamist lihtsalt, mugavalt ja kiiresti, näiteks kontorid, konverentsiruumid, klubid, baarid ja restoranid. Moodsa voolujoonelise disainiga toob see kommertskohvimasinatesse täiesti uue mugavuse ja luksuse tunde.
Varustatud 2,2-liitrise sisemise veepaagiga.
- Kuni 140 tassi tunnis (16,8 liitrit)
- Mahutavus (paak): 2,2 liitrit
- Mahutavus (airpot): 2,2 liitrit
- Valmistamisaeg: 6 kuni 7 minutit
- Võimsus: 1,9 kW
- Toiteallikas: 230 V / 1 faas
- Paigaldatud standardne Ühendkuningriigi pistik
- Masin ja filtrikandja roostevabast terasest
- Kaasa 1 roostevabast terasest airpot
- “Pumpstiilis” valmistamissüsteem, iga poti jaoks ainult värske vesi
- Ei ole seisvat veepaaki, puudub lühike pot ja seisva vee maitse
- Kuumutab valmistamisvee ainult vajadusel, kõige energiatõhusam.
- Kohv valmistatakse optimaalsel temperatuuril
- Kohv hoitakse alati optimaalsel temperatuuril
- Kolmekordne ohutuskaitse
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 515 mm |
| Kõrgus | 640 mm |
| Laius | 260 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 2,2 liitrit (õhupott) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1900W |
| Materjal | Roostevaba teras & roostevabast terasest kohvitopsi hoidja |
| Kaasas | 1 õhupott |
| Tootmine | Kuni 140 tassi tunnis (16,7 liitrit) |
| Küpsetusaeg | 6 kuni 7 minutit |
| Mahutavus (paak) | 2,2 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Algne hind oli: 235,20 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Klaasipesur Lauale või Lauaplaadile Paigaldatav | Adexa B1209
In stock
Algne hind oli: 138,80 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Külmade jookide dosaator 1 x 25 liitrit | Adexa LSJ25L
In stock
Algne hind oli: 1009,32 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Polükarbonaadist mõõtekann, 1 liiter, tugev | Adexa QY0311003
In stock
Algne hind oli: 11,72 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Premium kuuma vee/kohvi urn 13 liitrit | Adexa SCU13A
In stock
Algne hind oli: 228,11 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (ei sis. KM)Pumbaga Termoskann 2,2 Liitrit | Adexa Ap022
In stock
Algne hind oli: 65,76 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest kohvifiltri hoidja Adexa kohvimasinatele | Adexa CFS01
In stock
Algne hind oli: 56,78 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest termoskann 2 liitrit | Adexa VP0027
In stock
Algne hind oli: 45,14 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Valamu segisti kokkukäiv kraaniga, roostevaba teras, ühe hoovaga | Adexa STFR01
In stock
Algne hind oli: 111,65 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Veiniklaasi hoidik hõbedane seinamudel Pikkus 400 mm 4 veiniklaasi | Adexa WGA18500400S
In stock
Algne hind oli: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Veiniklaasi hoidik kuldne lakke pikkus 400mm 4 veiniklaasile | Adexa WGB18500400G
In stock
Algne hind oli: 22,93 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
