Kaubanduslik lihalõikur 9''/220mm alumiiniumkattega | Adexa HXHBS220A
Tootekood: HXHBS220A
EAN: 5056850803174
  • Sisseehitatud teritaja
  • Lihtne puhastada
  • Roostevabast terasest tera
  • 7″ x 8″ tootealus
  • Kompaktne jalajälg
  • Parimate tulemuste saavutamiseks pese käsitsi ja kuivata, et vältida roostetamist
Üldmõõdud
  • Laius: 16″
  • Sügavus: 18″
  • Kõrgus: 15″
  • Maksimaalne toote suurus: 7 1/2″ x 5″
Dokumendid
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
Sügavus 365 mm
Kõrgus 335 mm
Laius 450 mm
Kaal 15kg
Garantii 12 kuu varuosade garantii
Toiteallikas 230V / 1 faas
Võimsus 140W
Materjal Alumiinium ja roostevaba teras
Läbimõõt (tera) 220 mm
Paksus (viilutamine/tükeldamine) 0,2 – 12 mm