Kaubanduslik pudelikülmik püsti 773 l ventilaatoriga kahe hingedega uksed must varikatus valgusega | Adexa LG805BBLACK
EAN: 5056465039265
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
Suur mahutavusega kahe klaasiga uste jaotusega püsti display külmik. Lihtne puhastada, madala hooldusvajadusega kvaliteetne jahutatud pudelikülmik, ideaalne mitmeotstarbeliseks joogikülmikuks.
- Jahutussüsteem: otsene ventilaatorjahutus
- Automaatne sulatus
- Juhtimissüsteem: elektrooniline
- Klaasuks: hingedega uks
- Ukseraami ja ukse käepideme materjal: PVC
- Klaasitüüp: karastatud klaas
- Ukse automaatne sulgumine: valikuline
- Lukk: jah
- Reguleeritavad riiulid (tk): 8
- Rattad (tk): 4
- Sisene valgus: 2 vertikaalset
- Pinge/sagedus: 230V / 1 faas
- Temperatuur: +2°C kuni +8°C
- Temperatuuri digitaalne ekraan: jah
- Maksimaalne ümbritseva õhu temperatuur: +38°C
- Väliskapp: eelvärvitud teras
- Sisekapp: eelvärvitud alumiinium
- Kondensaator: alumine ventilaatoriga jahutustraat
- Aurusti: vaskribid
- Aurusti ventilaator: 14W ruudukujuline ventilaator
Dokumendid
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 597 mm |
| Kõrgus | 1985 mm |
| Laius | 1170 mm |
| Kaal | 135kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 773 liitrit (800–900 purki/pudelit) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 500W |
| Uksed | 2 hinged klaasuksed |
| Kaasas | 8 lahtrit |
| Värv | Must |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Elektrooniline juhtimine digitaalse temperatuuri näidikuga |
| Valgustus | LED |
| Võimsuse tarbimine | 1250 kWh/aastas |
| Energiaklass | B |
| Mõõtmed (sisemine) | 910x595x1531 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
