Letialune külmik 130 liitrit roostevaba teras klaasist uks | Adexa SR200G
EAN: 5056465017249
Algne hind oli: 906,45 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)
Ruumi säästev ja mitmekülgne professionaalne külmik, mille temperatuurivahemik on +2ºC kuni +8ºC ning millel on väline termostaat temperatuuri näidikuga. See toitlustuskülmik kasutab ventilaatoriga abistatud jahutust kiireks ja ühtlaseks jahutamiseks! Sobib ka lauapealseks külmikuks. Selle roostevabast terasest välispind ja klaasuks muudavad selle stiilseks lisandiks igasse restorani, hotelli, baari või kohvikusse.
- Roostevabast terasest välispind
- Klaasuks
- Toidukindel valge värvitud terasest sisemus
- 2 reguleeritavat riiulit
- Väline digitaalne termomeeter
- Ukse käepide
- Automaatne sulatus
- Staatiline jahutus
- Eesmine ventilatsioon
Dokumendid
- Kasutusjuhendi allalaadimiseks klõpsake siia
- Energiatõendite allalaadimiseks klõpsake siia
- Tehnilise joonise allalaadimiseks klõpsake siia
- Lahutatud vaate allalaadimiseks klõpsake siia
- Varuosade nimekirja allalaadimiseks klõpsake siia
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 585 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Laius | 600 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 130 liitrit (bruto) / 113 liitrit (neto) |
| Uksed / Sahtlid | 1 klaasukse |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 202W |
| Riiulid | 3 |
| Jahutus | Ventilaatoriga abistatud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Valgustus | Jah |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +38°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Lukk | Jah |
| Materjal (sisemine) | Valge ABS |
| Müra tase | 40 dB(A) |
| Võimsuse tarbimine | 323 kWh/aastas |
| Mõõtmed (sisemine) | 510x485x620 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Pizza lett 3-ukseline külmutatud letipind 6xGN1/4, sügavus 700mm | Adexa PZ14+PT14
In stock
Algne hind oli: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
