Pitsa ettevalmistuslett 3 uksega graniidist tööpinnaga sügavus 800mm | Adexa PZ36
EAN: 5056465011193
Algne hind oli: 3290,30 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
Kõrgekvaliteediline kaubanduslik jahutusega pitsatöölaud roostevabast terasest, 3 ukse ja 1 riiuliga ukse kohta. Graniidist tööpind, ventileeritud jahutus ja automaatne sulatus. Temperatuurivahemik +2 kuni +8°C ning digitaalne ekraan. Täiuslik professionaalne lisa igasse pitsarestorani.
- CFC-vaba külmutusaine ja vaht
- Täielik struktuuri sise- ja välispind AISI 304 roostevabast terasest raamkonstruktsioon
- Elektrooniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks kontrolliks ja lihtsaks lugemiseks
- Automaatne sulatus ja kondensvee automaatne aurustumine
- Magnetiline tihend on tööriistadeta vahetatav
- Alus ümarate servadega lihtsaks puhastamiseks
- Rattad kaasas
Lisainfo leiate jaotisest ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 800 mm |
| Kõrgus | 1000 mm |
| Laius | 2020 mm |
| Kaal | 302kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 580 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 3 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 350W |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 2 |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Tööpind | Graniit |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Valgustus | Jah |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +48°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Lukk | Jah |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Pitsa ettevalmistuslaud 3 uksega roostevabast terasest, pitsa ülaosa 8xGN1/6, sügavus 700mm | Adexa PZ33
In stock
Algne hind oli: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)
