Pitsa ettevalmistuslaud 3 uksega roostevabast terasest, pitsa ülaosa 8xGN1/6, sügavus 700mm | Adexa PZ33
Algne hind oli: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)
See pitsa ettevalmistuslaud on piisavalt suur, et mahutada kõiki pitsade suurusi, ning selle jahutuskapp pakub palju ruumi lisandite ja kastmete jaoks. Graniidist tööpind mõõdab 1365 x 490 mm ja lisandite külmik mahutab 8 gastronorm konteinerit 1/6 sügavusega 150 mm. Võib kasutada nii pitsakülmikuna kui ka võileivakülmikuna.
See kvaliteetne jahutusega pitsa ettevalmistuslett graniidist tööpinnaga on loodud pakkuma silmapaistvat jõudlust päevast päeva kõigis tiheda tööga toitlustusasutustes. Ideaalne restoranidele, pagaritele, lihunikutele, delikatessipoodidele, võileivabaaridele, supermarketitele jne. Valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, tagades kõrge jõudluse, usaldusväärsuse, stiili ja suurepärase hinna-kvaliteedi suhte.
- GN konteinerid ei kuulu komplekti
Dokumendid
- Klõpsake siia kasutusjuhendi allalaadimiseks
- Klõpsake siia CE vastavusdeklaratsiooni allalaadimiseks
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 1100 mm |
| Laius | 1366 mm |
| Kaal | 175kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 368L (brutomaht) / 297L (netomaht) |
| Uksed / Sahtlid | 3 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 240W |
| Alus/Resti suurus | GN1/6 |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +0°C kuni +10°C |
| Tööpind | Graniit |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Mahutavus (server) | 8 x GN1/6 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kommertskülmik lett 4 klaasust uksed Sügavus 600mm | Adexa RS41VG
In stock
Algne hind oli: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Professionaalne jahutusega lett 2 ust Sügavus 600mm | Adexa RS21V
In stock
Algne hind oli: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
