Sügavkülmik roostevabast terasest kaanega 345 liitrit | Adexa XF402JA
EAN: 5056465036387
Algne hind oli: 1030,49 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)
Rinnakülmik helde sisemahutavusega. Täiuslik külmutatud toidu säilitamiseks restoranides, hotellides, baarides, kohvikutes või muudes toitlustuskohtades ning ka koduseks kasutamiseks. Ja mis kõige parem, praegune soodushind on tõeliselt hea pakkumine.
- Mahutavus 345 liitrit
- Paigaldatud standardne Ühendkuningriigi pistik
- Külmutustemperatuur alla -18℃
- Roostevabast terasest kaas
- Käsitsi juhitav
- Rattad kaasas
- 1 korv kaasas
- 0,997 kW/h
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 740 mm |
| Kõrgus | 825 mm |
| Laius | 1275 mm |
| Kaal | 55kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 345 liitrit (neto) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 240W |
| Rattad | Jah |
| Jahutus | Staatiline |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | -18 °C |
| Kontrollid | Käsitsi |
| Valgustus | LED |
| Lukk | Jah |
| Korvid | 1 |
| Müra tase | 42 dB(A) |
| Kaan | Tõstetav täisroostevaba |
| Võimsuse tarbimine | 925 kWh/aastas |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
