Sügavkülmik Roostevabast terasest kaanega 435 liitrit | Adexa XF512JA
EAN: 5056465036394
Algne hind oli: 1151,47 €.492,83 €Current price is: 492,83 €. (ei sis. KM)
Rinnakülmik suure sisumahutavusega. Täiuslik külmutatud toidu säilitamiseks restoranides, hotellides, baarides, kohvikutes või muudes toitlustuskohtades ning ka koduseks kasutamiseks. Ja mis kõige parem, praegune soodushind on lihtsalt parim.
- 512 liitrit brutomaht / 450 liitrit netomaht
- Paigaldatud standardne Ühendkuningriigi pistik
- Külmutustemperatuur alla -18℃
- Roostevabast terasest kaas
- Käsitsi juhitav
- Rattad kaasas
- 1 korv kaasas
- 1.140kW/h
Dokumendid
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 740 mm |
| Kõrgus | 825 mm |
| Laius | 1535 mm |
| Kaal | 72kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 435 liitrit (neto) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 250W |
| Rattad | Jah |
| Jahutus | Staatiline |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | -18 °C |
| Kontrollid | Käsitsi |
| Lukk | Jah |
| Korvid | 1 |
| Müra tase | 42 dB(A) |
| Kaan | Tõstetav täisroostevaba |
| Võimsuse tarbimine | 1077 kWh/aastas |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT16
In stock
Algne hind oli: 864,74 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1500mm 6xGN1/3 Sügavus 380mm Roostevabast Terasest Kaas | Adexa GA515
In stock
Algne hind oli: 861,26 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)
