Sügavkülmkirst 607 liitrit Tugev roostevabast terasest kaas | Adexa BCBD607
EAN: 5056465094592
Algne hind oli: 1342,10 €.570,66 €Current price is: 570,66 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik sügavkülmkirst, mille sisemahutavus on helded 397L. Selle soodushinnaga on see ideaalne professionaalne külmutatud toidu säilitamiseks restoranides, hotellides, baarides, kohvikutes või muudes toitlustusasutustes.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 719 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Laius | 1800 mm |
| Kaal | 77kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 607 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 270W |
| Rattad | Jah |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | -18°C kuni -22°C |
| Kontrollid | Mehaaniline |
| Valgustus | Sisemine LED |
| Lukk | Jah |
| Korvid | 1 kaasas |
| Müra tase | 45dB |
| Kaan | Tahke tõstetav (roostevaba teras) |
| Võimsuse tarbimine | 2,15 kWh/24h |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
