Vitriinkülmik 145 liitrit 3 riiulit Roostevaba Teras | Adexa CW145
EAN: 5056465039913
Algne hind oli: 1447,78 €.622,55 €Current price is: 622,55 €. (ei sis. KM)
Professionaalne jahutatud eksponeerimiskapp, suurepärane kookide ja saiakeste esitamiseks kohvikutes, restoranides või poodides. Väärtuslik jahutusega eksponeerimisseade. Täiuslik lauapinna külmik äriliseks kasutamiseks.
- 0°c kuni 12°c
- Digitaalsed juhtnupud
- R290 jahutusagens
Dokumendid
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 568 mm |
| Kõrgus | 886 mm |
| Laius | 702 mm |
| Kaal | 70kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 145 liitrit (bruto) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Riiulid | 3 |
| Värv | Roostevaba teras & Must |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | 0°C kuni +12°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Valgustus | LED |
| Võimsuse tarbimine | 1239 kWh/aastas |
| Ekraani pindala (m²) | 1,31 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)
