Vitriinkülmik koogilett Sirge esiosa 2 riiuliga 1000x700x1200mm Roostevaba teras & Must | Adexa HL1000ER2
Tootekood: HL1000ER2
EAN: 5056850801897
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
Sügavus 700 mm
Kõrgus 1200 mm
Laius 1000 mm
Kaal 150kg
Garantii 12 kuu varuosade garantii
Mahutavus 355 liitrit
Toiteallikas 230V / 1 faas
Võimsus 330W
Rattad 4
Riiulid 2 reguleeritavat
Materjal Roostevaba teras ja karastatud klaas
Värv Mustad küljed / roostevabast terasest esikülg
Jahutus Ventileeritud
Külmaaine R290
Temperatuur +2°C kuni +10°C