Vitriinkülmik koogilett Sirge esiosa 2 riiuliga 1000x700x1200mm Roostevaba teras & Must | Adexa HL1000ER2
EAN: 5056850801897
Algne hind oli: 2518,38 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)
Professionaalne jahutatud müügikapp, mis sobib suurepäraselt tortide ja saiakeste eksponeerimiseks kohvikutes, restoranides või poodides. Väärtuslik jahedisplay-seade rahalise investeeringu eest. Täiuslik lauapealne külmik äriliseks kasutamiseks.
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 1200 mm |
| Laius | 1000 mm |
| Kaal | 150kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 355 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 330W |
| Rattad | 4 |
| Riiulid | 2 reguleeritavat |
| Materjal | Roostevaba teras ja karastatud klaas |
| Värv | Mustad küljed / roostevabast terasest esikülg |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | +2°C kuni +10°C |
| Valgustus | LED |
| Müra tase | 45 dB(A) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
