Vitriinkülmik lauapealne 2000 mm 9xGN1/3 sügavus 380 mm roostevabast terasest kaanega | Adexa VRX2000380SS
Tootekood: VRX2000380SS
EAN: 5056465098378
  • Digitaalne ekraan
  • Digitaalne termostaat
  • Elektrooniline temperatuuri juhtimine
  • Korpus valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest AISI 304
  • Roostevabast terasest kaas
  • CFC-vaba jahutusvedelik
  • Ümarad siseküljed
Dokumendid
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
Sügavus 395 mm
Kõrgus 281 mm
Laius 2000 mm
Kaal 29kg
Garantii 12 kuu varuosade garantii
Mahutavus 9xGN1/3
Toiteallikas 230V / 1 faas
Võimsus 185W
Alus/Resti suurus GN1/3
Jahutus Staatiline
Sulatamine Automaatne
Külmaaine R600a
Temperatuur +2°C kuni +8°C
Kontrollid Digitaalne
Maksimaalne temperatuur (tuba) +48°C