Vitriinkülmik lauapealne 2000 mm 9xGN1/3 sügavus 380 mm roostevabast terasest kaanega | Adexa VRX2000380SS
Algne hind oli: 1166,23 €.501,48 €Current price is: 501,48 €. (ei sis. KM)
See kõrgekvaliteediline külmutatud pealispind on loodud andma silmapaistvat jõudlust päevast päeva kõigis toitlustusasutustes. Ideaalne restoranidele, kiirtoidupoodidele, kaasaostu kohtadele, delikatesse, võileivabaaridele jne. Valmistatud kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest, et tagada kõrge usaldusväärsus, jõudlus, stiil ja suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe.
Pange tähele, et GN-pannid ja kaaned EI ole seadme müügi hulka kaasatud. Suurepärane kõigi koostisosade, hakitud köögiviljade, salati ja muu külmutamiseks ning käeulatuses hoidmiseks toitude kaunistamiseks, võileibade, pitsade valmistamiseks jne.
Seadmel on täielikult reguleeritav temperatuuri kontroller ning lihtsasti hooldatav ja puhastatav kõrgekvaliteediline roostevabast terasest korpus.
- Digitaalne ekraan
- Digitaalne termostaat
- Elektrooniline temperatuuri juhtimine
- Korpus valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest AISI 304
- Roostevabast terasest kaas
- CFC-vaba jahutusvedelik
- Ümarad siseküljed
Dokumendid
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 395 mm |
| Kõrgus | 281 mm |
| Laius | 2000 mm |
| Kaal | 29kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 9xGN1/3 |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 185W |
| Alus/Resti suurus | GN1/3 |
| Jahutus | Staatiline |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +48°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)
