Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
EAN: 5056465036165
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)
See jääkuubikumasin pakub kogu jõudlust ja usaldusväärsust, mida vajate, et tagada teie klientidele või väljapanekutele pidev värskendav jäävool. Suudab toota kuni 50 kg jääd iga 24 tunni jooksul, mis teeb sellest suurepärase valiku baaridele, pubidele ja toidutänavatele, kus ruumi on piiratud. Selle on väga lihtne paigaldada, kasutada ja puhastada tänu lihtsatele juhtnuppudele ja professionaalsele roostevabast terasest konstruktsioonile.
- 50kg/24h
- 12kg mahuti
- 350x430x760mm
- Digitaalsed juhtnupud
- Vajalik on veetorustiku ühendus
- Ideaalne kohvikutele, hotellidele, baaridele, pagarikodadele, külmade jookide poodidele ja teistele toidutööstustele.
See professionaalne jäämasin on praegu saadaval suure allahindlusega.
Dokumendid
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 430 mm |
| Kõrgus | 760 mm |
| Laius | 350 mm |
| Kaal | 19,5 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Võimsus | 230W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Värv | Roostevaba teras |
| Jahutus | Õhkjahutusega |
| Tootmine | 50kg/24h |
| Külmaaine | R290 |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Suurus (jää) | 22x22x22 mm |
| Mahutavus (anum) | 12kg |
| Veeliides | Vajalik on veetorustiku ühendus |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Joogikülmik 338 liitrit Valgustatud ülapaneel | Adexa SC380FA
In stock
Algne hind oli: 1386,36 €.587,96 €Current price is: 587,96 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)
