Kaubanduslik filterkohvimasin käsitsi täidetav 2-liitrine termosega | Adexa RV286
Algne hind oli: 413,42 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)
Valmistage oma klientidele või külalistele suurepärase maitsega kohvi professionaalse filterkohvimasinaga. See toitlustuseks mõeldud käsitsi täidetav masin on loodud avalikesse kohtadesse, kus inimesed vajavad suurepärast kohvi valmistamist lihtsalt, mugavalt ja kiiresti, näiteks kontorites, konverentsiruumides, klubides, baarides ja restoranides. Moodsa voolujoonelise disainiga toob see kaubanduslikele kohvimasinatele täiesti uue mugavuse ja luksuse tunde.
Varustatud 2,2-liitrise sisemise veepaagiga.
- Kuni 140 tassi tunnis (16,8 liitrit)
- Mahutavus (paak): 2,2 liitrit
- Mahutavus (termos): 2 liitrit
- Kohvi valmistamise aeg: 6 kuni 7 minutit
- Võimsus: 2,02 kW
- Toiteallikas: 230 V / 1 faas
- Varustatud standardse Ühendkuningriigi pistikuga
- Kaasa 1 roostevabast terasest termospott
- “Pump-stiilis” valmistamissüsteem, iga poti jaoks kasutatakse ainult värsket vett
- Ei ole seisvat veepaaki, puudub lühike pott ja seisva vee maitse
- Kuumutab valmistamisvee ainult vajadusel, kõige energiatõhusam.
- Kohv valmistatakse optimaalsel temperatuuril
- Kohv hoitakse alati optimaalsel temperatuuril
- Kolmekordne turvakaitse
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 515 mm |
| Kõrgus | 580 mm |
| Laius | 260 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 2 liitrit (termoskann) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1900W |
| Materjal | Roostevaba teras & roostevabast terasest kohvitopsi hoidja |
| Kaasas | 1 termoskann |
| Tootmine | Kuni 140 tassi tunnis (16,7 liitrit) |
| Küpsetusaeg | 6 kuni 7 minutit |
| Mahutavus (paak) | 2,2 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutatav Maitseaine Hoidja koos 3xGN1/6-100mm kaanega plastmahutitega | Adexa CHP06B
In stock
Algne hind oli: 97,64 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Kann blenderile Adexa E5 | Adexa E5JUG
In stock
Algne hind oli: 151,14 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Klaasipesur Lauale või Lauaplaadile Paigaldatav | Adexa B1209
In stock
Algne hind oli: 138,80 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Kohvikann 1,8 liitrit roostevabast terasest põhjaga | Adexa VP0065
In stock
Algne hind oli: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Piima Dosaator 8 liitrit | Adexa SMD08A
In stock
Algne hind oli: 218,99 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Premium kuuma vee/kohvi urn 13 liitrit | Adexa SCU13A
In stock
Algne hind oli: 228,11 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest kohvifiltri hoidja Adexa kohvimasinatele | Adexa CFS01
In stock
Algne hind oli: 56,78 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Valamu segisti kokkukäiv kraaniga, roostevaba teras, ühe hoovaga | Adexa STFR01
In stock
Algne hind oli: 111,65 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik kuldne seinale kinnitatav pikkus 300 mm 15 veiniklaasi | Adexa WGA58500300G
In stock
Algne hind oli: 57,17 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik, kuldne, lakke kinnitatav, pikkus 450mm, mahutab 20 veiniklaasi | Adexa WGR5G
In stock
Algne hind oli: 44,32 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside riiul hõbedane lae külge kinnitatav pikkus 400mm 20 veiniklaasi | Adexa WGB58500400S
In stock
Algne hind oli: 55,78 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)
