Kaubanduslik madal sügavkülm lett 2 sahtliga GN1/1 | Adexa DUGN2100BT2D
EAN: 5056850801651
Algne hind oli: 2111,47 €.907,94 €Current price is: 907,94 €. (ei sis. KM)
Madal lauapinna sügavkülmik ühe roostevabast terasest uksega ja 4 ratastega. See restorani pingijahuti sisaldab ka mitmeid kasulikke funktsioone, mis muudavad teie toitlustus ja professionaalse köögi elu oluliselt lihtsamaks.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 650 mm |
| Laius | 1360 mm |
| Kaal | 60kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 204 liitrit (bruto) |
| Uksed / Sahtlid | 2 |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 2 |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | -10 °C kuni -20 °C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +38°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
| Mõõtmed (riiulid) | 300×537 mm |
| Võimsuse tarbimine | 2166 kWh/aastas |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
