Jahutatud serveerimisvalmistamise töölaud 2500mm 9xGN1/3 Sügavus 380mm Roostevabast terasest kaas | Adexa VRX2500380SS
Algne hind oli: 1172,37 €.492,40 €Current price is: 492,40 €. (ei sis. KM)
See kõrgekvaliteediline külmutatud pealmine seade on loodud pakkuma silmapaistvat jõudlust päevast päeva kõigis toitlustusasutustes. Ideaalne restoranidele, kiirtoidupoodidele, kaasaostudele, delikauplustele, võileivabaaridele jne. Valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, mis tagab kõrge usaldusväärsuse, jõudluse, stiili ja suurepärase hinna-kvaliteedi suhte.
Pange tähele, et GN-vormid ja kaaned EI OLE seadme müügi hulka kaasatud. Sobib suurepäraselt kõigi koostisosade, hakitud köögiviljade, salati jms külmutatult hoidmiseks ja käepärast hoidmiseks toitude maitsestamiseks, võileibade, pitsade valmistamiseks jne.
Seadmel on täielikult reguleeritav temperatuuri regulaator ning lihtsasti hooldatav ja puhastatav kvaliteetne roostevabast terasest korpus.
- Digitaalne ekraan
- Digitaalne termostaat
- Elektrooniline temperatuuri juhtimine
- Korpus valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest AISI 304
- Roostevabast terasest kaas
- CFC-vaba jahutusvedelik
- Ümarad sisemised nurgad
Dokumendid
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 380 mm |
| Kõrgus | 395 mm |
| Laius | 2500 mm |
| Kaal | 61kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 9xGN1/3 |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Alus/Resti suurus | GN1/3 |
| Jahutus | Staatiline |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +48°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
