Kaubanduslik kaksikfiltriga kohvimasin käsitsi täidetav 2 vaakumpotti | Adexa CBD02B2
Algne hind oli: 1036,17 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)
Valmistage oma klientidele või külalistele suurepärase maitsega kohvi professionaalse kahetuumalise filtrikohvimasinaga. See toitlustusasutuste topelt käsitsi ja automaatse täitmisega masin on mõeldud avalikesse kohtadesse, kus inimesed vajavad suurepärast kohvi valmistamist lihtsalt, mugavalt ja kiiresti, näiteks kontorid, konverentsiruumid, klubid, baarid ja restoranid. Moodsa voolujoonelise disainiga toob see kaubanduslikele kohvimasinatele täiesti uue mugavuse ja luksuse tunde.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 402 mm |
| Kõrgus | 552 mm |
| Laius | 403 mm |
| Kaal | 20kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 2 x 2 liitrit ( vaakumpotid ) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2 x 2020W |
| Materjal | Roostevaba teras & roostevabast terasest kohvitopsi hoidja |
| Kaasas | 2 vaakumpotti |
| Tootmine | Kuni 30 liitrit tunnis |
| Temperatuur | +92 kuni +96°C |
| Küpsetusaeg | 6 kuni 7 minutit |
| Veeliides | Käsitsi täitmine |
| Mahutavus (paak) | 2 x 1,8 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Kann blenderile Adexa E5 | Adexa E5JUG
In stock
Algne hind oli: 151,14 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Külmade jookide dosaator 1 x 25 liitrit | Adexa LSJ25L
In stock
Algne hind oli: 1009,32 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Mitte-libisev serveerimiskandik Super plastik Ümmargune 14" Must | Adexa WHF1400
In stock
Algne hind oli: 12,01 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Premium kuuma vee/kohvi urn 13 liitrit | Adexa SCU13A
In stock
Algne hind oli: 228,11 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (ei sis. KM)Pumbaga Termoskann 2,2 Liitrit | Adexa Ap022
In stock
Algne hind oli: 65,76 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest vaakumkohvikann 2 liitrit | Adexa VP0015
In stock
Algne hind oli: 45,45 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Veiniklaasi hoidik kuldne lakke pikkus 400mm 4 veiniklaasile | Adexa WGB18500400G
In stock
Algne hind oli: 22,93 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik, kuldne, seinale kinnitatav, pikkus 300 mm, 3 veiniklaasi | Adexa WGA18500300G
In stock
Algne hind oli: 23,14 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Veiniklaasihoidja hõbedane seinale kinnitatav Pikkus 400mm 20 veiniklaasi | Adexa WGA58500400S
In stock
Algne hind oli: 44,73 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)
