685 l äriline külmik roostevabast terasest vertikaalkapp ühe uksega GN2/1 ventilatsiooniga | Adexa R650VE
EAN: 5056465032600
Algne hind oli: 1847,60 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (ei sis. KM)
Premium-klassi äriline külmik restoranidele, hotellidele ja teistele keskmise kuni suurema suurusega toitlustusasutustele. Praegu suurepärane sooduspakkumine.
- CFC-vaba külmutusagens ja vaht
- Ventileeritud jahutus optimaalset õhuringlust tagamas
- Täielikult AISI 304 roostevabast terasest sise- ja väliskonstruktsioon ümarate sisemiste servadega lihtsaks puhastamiseks
- 60 mm paksune isolatsioon parema energiatõhususe tagamiseks
- Automaatne sulatamine ja kondensvee automaatne aurustamine
- Elektrooniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks kontrolliks ja lihtsaks lugemiseks
- Ukse automaatne sulgumine
- Magnetiline tihend on tööriistadeta vahetatav
- Riiulid ja riiuli tuged on mõeldud mahutama 2 x GN1/1 plaati või konteinerit
- Rattad kaasas
- Välismõõdud: 740 x 830 x 2010 mm
- Sisemõõdud: 624 x 700 x 1397 mm
- Brutomaht: 685 liitrit
- Temperatuur: 0°C kuni +8°C
- 3 riiulit
- Toiteallikas: 230V / 1N / 50Hz
- Standardne Ühendkuningriigi pistik paigaldatud
Dokumendid
| Sügavus | 830 mm |
| Kõrgus | 2010 mm |
| Laius | 740 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 685 liitrit (bruto) / 465 liitrit (neto) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Alus/Resti suurus | GN2/1 või 2xGN1/1 |
| Rattad | 4 pöörlevat ratast (2 piduritega) |
| Riiulid | 3 kaasas |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | 0°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Lukk | Jah |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
| Energiaklass | D |
| Mõõtmed (sisemine) | 624x702x1401 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
