800 l äriline külmik roostevabast terasest, kahe klaasist uksega GN2/1, ventilaatoriga jahutus | Adexa R800SGLASS
EAN: 5056465038497
Algne hind oli: 2833,83 €.1210,62 €Current price is: 1210,62 €. (ei sis. KM)
Kahe uksega professionaalne vertikaalne külmik soodushinnaga.
- GN 2/1 ühilduv, iga ukse kohta 3 riiulit
- Mahutavus: 800 liitrit
- Temperatuur: +2°C kuni +8°C
- Toiteallikas: 230V / 1N / 50Hz
- Ventilaatoriga jahutus
- Automaatse sulatusega
- CFC-vaba külmutusagens ja vaht
- Ümarad sisemised servad lihtsaks puhastamiseks
- 60 mm paksune isolatsioon parema energiatõhususe jaoks
- Elektrooniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks kontrolliks ja lihtsaks lugemiseks
- Isesulguv klaasuks
- Magnetiline tihend on tööriistadeta vahetatav
- Ukseserva peidetud küttekeha kondensatsiooni vältimiseks
- Materjal (välimine): roostevaba teras
- HC külmutusagens
Dokumendid
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 2000 mm |
| Laius | 1340 mm |
| Kaal | 169kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 800 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 2 klaasukse |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 450W |
| Alus/Resti suurus | GN2/1 |
| Jahutus | Staatiline ventilaatoriga |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2 kuni +8°C |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +43°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Isolatsioon | 60 mm |
| Mõõtmed (sisemine) | 1224x582x1394 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kommertskülmik lett 4 klaasust uksed Sügavus 600mm | Adexa RS41VG
In stock
Algne hind oli: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Külmlett madal / 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Külmutusega ettevalmistustabel 2 ust Võileiva ülaosa 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Algne hind oli: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (ei sis. KM)Riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)
