Jahutatud Servery Ettevalmistuslaud 2500mm 9xGN1/3 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa VRX2500330SS
Tootekood: VRX2500330SS
EAN: 5056465098859
  • Digitaalne ekraan
  • Digitaalne termostaat
  • Elektrooniline temperatuuri juhtimine
  • Korpus valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest AISI 304
  • Roostevabast terasest kaas
  • CFC-vaba jahutusagens
  • Ümarad sisekõrvalised nurgad
Dokumendid
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
Sügavus 330 mm
Kõrgus 395 mm
Laius 2500 mm
Kaal 61kg
Garantii 12 kuu varuosade garantii
Mahutavus 9xGN1/3
Toiteallikas 230V / 1 faas
Alus/Resti suurus GN1/3
Jahutus Staatiline
Sulatamine Automaatne
Külmaaine R600a
Temperatuur +2°C kuni +8°C
Kontrollid Digitaalne
Maksimaalne temperatuur (tuba) +48°C