Joogikülmik Mini 50 liitrit Staatiline jahutus Klaasuksega Must/Valge Valgustusega varikatus | Adexa LG50
EAN: 5056850801354
Algne hind oli: 676,49 €.285,28 €Current price is: 285,28 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik mini vitriinipudelite jahuti baaridele, pubidele, poodidele, kohvikutele, restoranidele või hotellidele, see joogijahuti sobib ideaalselt igale professionaalsele toitlustusasutusele.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 500 mm |
| Kõrgus | 780 mm |
| Laius | 490 mm |
| Kaal | 31kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 50 liitrit (neto) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 110W |
| Uksed | 1 hinged klaasuks |
| Kaasas | 2 reguleeritavat riiulit |
| Jahutus | Staatiline ventilaatoriga |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +3 °C kuni +8 °C |
| Kontrollid | Mehaaniline |
| Valgustus | Sisemine ja ülemine |
| Lukk | Jah |
| Võimsuse tarbimine | 1kW/24h |
| Energiaklass | C |
| Mõõtmed (sisemine) | 370x387x465 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
