Kaubanduslik filtrikohvimasin Käsitsi täidetav 2-liitrine termos | Adexa CB02B2
Algne hind oli: 588,73 €.250,69 €Current price is: 250,69 €. (ei sis. KM)
Valmistage oma klientidele või külalistele suurepärast kohvi professionaalse filterkohvimasinaga. See toitlustuseks mõeldud käsitsi täidetav masin on loodud avalikesse kohtadesse, kus inimesed vajavad suurepärast kohvi valmistamist lihtsalt, mugavalt ja kiiresti, näiteks kontorites, konverentsiruumides, klubides, baarides ja restoranides. Moodsa voolujoonelise disainiga toob see kaubanduslikele kohvimasinatele täiesti uue mugavuse ja luksuse tunde.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotise ‘Spetsifikatsioon‘ alt.
| Sügavus | 418 mm |
| Kõrgus | 515 mm |
| Laius | 202 mm |
| Kaal | 7kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 2 liitrit (termoskann) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1900W |
| Materjal | Roostevaba teras & roostevabast terasest kohvitopsi hoidja |
| Kaasas | 1 termospott |
| Tootmine | Kuni 140 tassi tunnis (16,7 liitrit) |
| Küpsetusaeg | 6 kuni 7 minutit |
| Mahutavus (paak) | 2 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jäätmete restiga Valamu Roostevaba Teras | Adexa 8P03
In stock
Algne hind oli: 190,88 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Jahutatav Maitseaine Hoidja koos 3xGN1/6-100mm kaanega plastmahutitega | Adexa CHP06B
In stock
Algne hind oli: 97,64 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Algne hind oli: 235,20 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Klaasipesur Lauale või Lauaplaadile Paigaldatav | Adexa B1209
In stock
Algne hind oli: 138,80 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Kohvikann 1,8 liitrit roostevabast terasest põhjaga | Adexa VP0065
In stock
Algne hind oli: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Külmade jookide dosaator 1 x 25 liitrit | Adexa LSJ25L
In stock
Algne hind oli: 1009,32 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Premium kuuma vee/kohvi urn 13 liitrit | Adexa SCU13A
In stock
Algne hind oli: 228,11 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (ei sis. KM)Pumbaga Termoskann 2,2 Liitrit | Adexa Ap022
In stock
Algne hind oli: 65,76 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest termoskann 2 liitrit | Adexa VP0027
In stock
Algne hind oli: 45,14 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest vaakumkohvikann 2 liitrit | Adexa VP0015
In stock
Algne hind oli: 45,45 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
