Kaubanduslik pudelikeha püsti 773 l ventilaatorjahutusega kahe hingedega uksega must | Adexa LG805ABLACK
EAN: 5056465039258
Algne hind oli: 3284,05 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
Suur mahutavusega kahe klaasist uksega püsti display külmik. Lihtne puhastada, madala hooldusvajadusega kvaliteetne jahutatud pudelikeha ja ideaalne multifunktsionaalseks joogikülmikuks.
- Jahutussüsteem: Otse ventilaatorjahutus
- Automaatne sulatus
- Juhtimissüsteem: Elektrooniline
- Klaasukse tüüp: Hinged uks
- Ukseraami, ukse käepideme materjal: PVC
- Klaasi tüüp: Karastatud klaas
- Ukse automaatne sulgumine: Valikuline
- Lukk: Jah
- Reguleeritavad riiulid (tk): 8
- Rattad (tk): 4
- Sisene valgus: 2 vertikaalset
- Pinge/sagedus: 230V / 1 faas
- Temperatuur: +2°C kuni +8°C
- Temperatuuri digitaalne ekraan: Jah
- Maksimaalne ümbritseva õhu temperatuur: +38°C
- Väliskapp: Eelvärvitud teras
- Sisekapp: Eelvärvitud alumiinium
- Kondensaator: Alumine ventilaatoriga jahutustraat
- Aurusti: Vaskradiaatorid
- Aurusti ventilaator: 14W ruudukujuline ventilaator
Dokumendid
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 597 mm |
| Kõrgus | 1985 mm |
| Laius | 1120 mm |
| Kaal | 135kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 773 liitrit (800–900 purki/pudelit) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 500W |
| Uksed | 2 hinged klaasuksed |
| Kaasas | 8 lahtrit |
| Värv | Must |
| Jahutus | Ventilaatorjahutus |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Elektrooniline juhtimine digitaalse temperatuuri kuvamisega |
| Valgustus | LED |
| Võimsuse tarbimine | 1250 kWh/aastas |
| Energiaklass | D |
| Mõõtmed (sisemine) | 910x595x1531 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Pizza lett 3-ukseline külmutatud letipind 6xGN1/4, sügavus 700mm | Adexa PZ14+PT14
In stock
Algne hind oli: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
