Kaubanduslik sügavkülmik, vertikaalkapp, roostevaba teras, 700 liitrit, ühe uksega, GN2/1, staatiline jahutus | Adexa GN70AF
EAN: 5056850823660
Algne hind oli: 2546,27 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)
Väga usaldusväärne kaubanduslik ühe uksega sügavkülmik ventilatsiooniga jahutusega, sobib hästi peaaegu igale toitlustusettevõttele, sealhulgas restoranidele, pagaritöökodadele, hotellidele ja sarnastele. Tõeline tööstuslik sügavkülmik soodsa hinnaga!
- Disainitud ja ehitatud rahvusvaheliste kvaliteedistandardite järgi usaldusväärsuse ja jõudluse tagamiseks
- Digitaalne termostaat
- Vaikne töö
- Mitmed hoiustamisvõimalused
- Tugev ja ühtlane jahutus
- Kõrge jõudlus madalama energiatarbega (keskkonnasõbralik)
- Lihtne puhastada
- Keskkonnasõbralik GWP madala vahtimisega premium 60 mm isolatsioon
- Kõrgekvaliteediline roostevaba teras 304 sise- ja välispindadel
- Ümarad sisekõrvalised nurgad lihtsaks puhastamiseks
- Gastronorm standardmõõt, sobib GN2/1 või GN1/1 pannidele
- Reguleeritavad plekikindla kattega riiulid – pikem kasutusiga, lihtne puhastada
- Lukustatavad, isesulguvad uksed magnetiliste balloonkummidega
- Rasked reguleeritavad roostevabast terasest jalad või piduritega rattad
- Pealt paigaldatud eemaldatav sundõhkjahutus lihtsaks hoolduseks
- Automaatne sulatus ja sulatusvee aurustamine
- Jäätmekütte taastamise aurusti
- 4 ratast kaasas
- 3 resti ja juhikut ukse kohta kaasas
Üksikasjaliku info saamiseks vaadake palun jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 863 mm |
| Kõrgus | 2043 mm |
| Laius | 700 mm |
| Kaal | 110kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 700 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 1 uks |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 420W |
| Rattad | 4 |
| Riiulid | 3 |
| Jahutus | Staatiline |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | -18 °C kuni -22 °C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
