Kaubanduslik sügavkülmik, vertikaalkapp, roostevaba teras, 1400 liitrit, kahe uksega GN2/1, staatiline jahutus | Adexa GN140AF
EAN: 5056850823677
Algne hind oli: 3867,73 €.1643,02 €Current price is: 1643,02 €. (ei sis. KM)
Väga usaldusväärne kaubanduslik kahe uksega kapisügavkülmik ventilatsiooniga jahutusega, sobib hästi peaaegu igale toitlustusettevõttele, sealhulgas restoranidele, pagaritöökodadele, hotellidele ja sarnastele. Tõeline tööstuslik sügavkülmik soodsa hinnaga!
- Disainitud ja ehitatud rahvusvaheliste kvaliteedistandardite järgi usaldusväärsuse ja jõudluse tagamiseks
- Digitaalne termostaat
- Vaikne töö
- Paljud hoiustamisvõimalused
- Tugev ja ühtlane jahutus
- Kõrge jõudlus madalama energiatarbega (keskkonnasõbralik)
- Lihtne puhastada
- Keskkonnasõbralik GWP madala vahtkihi premium 60 mm isolatsioon
- Kõrgekvaliteediline roostevaba teras 304 sise- ja välispindadel
- Ümarad sisekõrvalnurga lihtsaks puhastamiseks
- Gastronorm standardmõõt, sobib GN2/1 või GN1/1 pannidele
- Reguleeritavad plekikindla kattega riiulid – pikem kasutusiga, lihtne puhastada
- Lukustatavad, isesulguvad uksed magnetiliste balloonkummidega
- Tugevad reguleeritavad roostevabast terasest jalad või piduritega rattad
- Pealt paigaldatud eemaldatav sundõhkjahutus lihtsaks hoolduseks
- Automaatne sulatamine ja sulatamisvee aurustamine
- Jäätmekütte taaskasutuse aurusti
- 4 ratast kaasas
- 3 resti ja juhikut iga ukse kohta kaasas
Palun vaadake täpsemat teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 830 mm |
| Kõrgus | 2043 mm |
| Laius | 1400 mm |
| Kaal | 190 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 1400 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 2 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 950W |
| Rattad | 4 |
| Riiulid | 6 |
| Jahutus | Staatiline |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | -18°C kuni -22°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
