Pitsa ettevalmistusjaam/lett 3 uksega graniidist pealispinnaga jahutusega lett 9xGN1/3 sügavus 150mm | Adexa PZ36+PT36
EAN: 5056465015634
Algne hind oli: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)
Kõrgekvaliteediline jahutusega pitsa ettevalmistustabel, valmistatud roostevabast terasest, 3 ukse ja iga ukse kohta ühe riiuliga. Graniidist tööpind, ventileeritud jahutus ja automaatne sulatus. Temperatuurivahemik +2 kuni +8°C ning digitaalne ekraan. Sisaldab jahutatud ettevalmistusüksust mahutavusega 9xGN1/3 konteinerit (konteinerid ei ole kaasas). Selle müügihinnaga on see pitsa lett tõeline sooduspakkumine!
- CFC-vaba jahutusagens ja vaht
- Täielik konstruktsioon sise- ja välispind AISI 304 roostevabast terasest raamkonstruktsioon
- Elektrooniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks kontrolliks ja lihtsaks lugemiseks
- Automaatne sulatus ja kondensvee automaatne aurustumine
- Magnetiline tihend on vahetatav ilma tööriistadeta
- Alumine osa ümarate servadega lihtsaks puhastamiseks
- Standardne Ühendkuningriigi pistik paigaldatud
- 230V / 1 faas
- Rattad kaasas
Dokumendid
- Klõpsake siia kasutusjuhendi allalaadimiseks
- Klõpsake siia ettevalmistusplaadi kasutusjuhendi allalaadimiseks
- Klõpsake siia tehnilise joonise allalaadimiseks
- Klõpsake siia lagundatud vaate allalaadimiseks
- Klõpsake siia varuosade nimekirja allalaadimiseks
- Klõpsake siia CE vastavusdeklaratsiooni allalaadimiseks
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 800 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Laius | 2025 mm |
| Kaal | 302kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 580 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 3 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 350W |
| Alus/Resti suurus | GN1/3 (serveerimine) / 600x400mm (uksed) |
| Riiulid | 1 ukse kohta |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Tööpind | Graniit |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Valgustus | Jah |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +48°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Laius (serveerimisala) | 2000 mm |
| Sügavus (serveri) | 395 mm |
| Kõrgus (serveri) | 435 mm |
| Kaal (server) | 68kg |
| Lukk | Jah |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
| Mahutavus (server) | 9 x GN1/3 |
| Toiteallikas (server) | 230V / 1 faas |
| Võimsus (server) | 220W |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kommertskülmik lett 4 klaasust uksed Sügavus 600mm | Adexa RS41VG
In stock
Algne hind oli: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Külmlett madal / 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Külmvitriin 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Saladett avatud ülaosaga 3 uksega | Adexa SDT3
In stock
Algne hind oli: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)
